نکات باغبانی برای نوجوانان و مبتدیان

در اینجا چند نکته خوب در مورد باغبانی آورده شده است که اگر یک باغبان مبتدی و / یا نوجوان هستید آنها را رعایت کنید. من هنوز آگاه ترین باغبان نیستم ، اما هر روشی که از باغبانی استفاده کنید بسیار مهم است.

1. کنترل علف های هرز

کنترل علف های هرز بسیار مهم است. شما باید علف های هرز را از بین ببرید ، در غیر اینصورت محصول شما بسیار کم و بدون محصول خواهد بود. وقتی علف های هرز کنترل داشته باشند ، آب نمی تواند به گیاهان برسد و گیاهان فقیر نمی توانند آفتاب کافی داشته باشند. علف های هرز در نهایت حتی ریشه گیاهان و نهال ها را نیز تصرف می کنند. همانطور که می بینید ، اگر هر روز کمی زمینی بزنید ، علف های هرز تحت کنترل شما هستند. اگر این کار را نکنید ، یک هفته می گذرد و در آنجا صد علف هرز خوب دارید. این می تواند بسیار ناامید کننده باشد ، زیرا من نیز کاملاً دلسرد شده ام. اما این در بالای لیست نکات باغبانی قرار دارد ، زیرا قطعاً از همه مهمتر است.

2. کنترل حیوانات / آفات

کنترل حیوانات و آفات بسیار مهم است. دشمن اصلی من در برنامه های باغبانی ام کرم های گوزن و سوسک هستند. وقتی زمین را آماده می کنید ، آن را بچرخانید ، آن را زمین بزنید ، آن را یکدست کنید ، گیاهان را بکشید ، آب دهید و گیاه بابا آدم هر روز علف های هرز را کج بیاورید بسیار ناامید کننده است و یک روز به محض خوردن ، از بین می رود. این دلیل اصلی دیگری است که باعث می شود بسیاری از مبتدیان این کار را رها کنند. مهم نیست که چقدر حصار ساخته اید – آهو از روی آن می پرد. اما یک چیزی که من به طور جدی توصیه می کنم روش باغبانی فوت مربع است. در نتیجه این روش ، من صد برابر علفهای هرز کمتری داشته ام ، و هیچ گونه آفات و آهوخوری نخورده ام. چرا؟ من توری خریدم که کاملاً روی تخت 3×6 قرار دارد. در غیر این صورت ، باغ کوچک من یک سالاد برای ملاقات کنندگان خواهد بود. این نکته مهم باغبانی است ، زیرا بدون آن کاملاً دلسرد می شوید و منصرف می شوم ، همان کاری که من تقریباً انجام دادم تا زمانی که باغبانی فوت مربع را پیدا کردم.

3. فقط 2 فصل؟

بیشتر مردم فکر می کنند که شما فقط می توانید دو فصل از سال باغ – بهار و تابستان باغبانی کنید. این کاملاً خلاف واقع است. با استفاده از برخی روش های جدید ، می توانید بیشتر اوقات پاییز و بعضی از زمستان را باغبانی کنید. اگر سیستم گلخانه ای دارید می توانید در تمام طول سال باغبانی کنید. با روش جدید باغبانی فوت مربع ، اکنون می توانم یک پوشش سرد روی باغ بگذارم و بسیاری از یخبندان ها را حفظ کنم و در تمام طول پاییز سبزیجات تازه داشته باشم. با یک باغ گیاهان ، می توانم یک باغ کوچک گیاهان ساده را در یک سطل پلاستیکی قرار دهم و آن را برای مدت طولانی داخل و خارج کنم. بنابراین می بینید که این سوم از نکات مربوط به باغبانی ثابت می کند که افسانه دو فصل کاملاً خلاف واقع است.

Leave a Comment