چگونه می توان تشخیص داد که نوزاد شما با نقص قلب متولد شده است؟

  • Post author:
  • Post category:Business

نوزادان متولد شده با نقص قلبی و عروقی تیغه ای احتمالاً بلافاصله علائمی از جمله رنگ آبی روی لب ، پوست یا نوک انگشتان خود را نشان می دهند. رنگ آبی در مواقعی ظاهر می شود که کودک خسته است و زیاد گریه می کند. نوزادان مبتلا به این نوع نقص نیز علائمی مانند عدم افزایش وزن ، تنفس سریع ، مشکلات گردش خون و به طور کلی غیرفعال بودن دارند. کودکان مبتلا به این نقص که بزرگتر هستند هنگامی که علائم ظاهر می شوند ، خیلی زود خسته می شوند و حتی اگر بسیار فعال باشند و در نفس کشیدن با مشکل روبرو شوند.

کودک شما می تواند با یک سوفل قلبی تشخیص دهد بدون اینکه واقعاً نقص قلبی و عروقی داشته باشد. بهترین دکتر قلب در مشهد بسیاری از کودکان خردسال دارای سوفل قلبی هستند که هیچ نقص قلبی ندارند و زندگی عادی و سالمی دارند. اگر مشکوک به سوفل قلب باشید ، به احتمال زیاد پزشک برخی آزمایش های اضافی را برای تعیین علت آن توصیه می کند. اکوکاردیوگرام یک آزمایش انجام شده است که با سونوگرافی از قلب عکس می گیرد. کاتتریزاسیون زمانی است که رنگی به رگ های خونی کودک تزریق می شود و تصویری گرفته می شود که می تواند جریان خون را نشان دهد.

اگر فرزند شما واقعاً دچار نوعی نقص قلبی است ، متخصص قلب کودکان به شما توصیه می شود. متخصص قلب به شما می گوید که چه درمانی لازم است که یکی از آنها می تواند جراحی باشد. ممکن است متخصص قلب پس از بررسی آزمایشات انجام شده ، آزمایشات خود را انجام دهد تا بتواند بهترین دوره درمان را توصیه کند.

هنگامی که تشخیص نوع خاصی از نقص مادرزادی قلبی به فرزند شما داده می شود ، باید تا آنجا که می توانید در مورد آن نوع خاص نقص اطلاعات کسب کنید زیرا همه آنها متفاوت هستند. می توانید اطلاعات زیادی در مورد آزمایش انجام شده و گزینه های درمان پیدا کنید. تنها 1 درصد از نوزادان متولد شده در ایالات متحده دارای نقص قلبی هستند و گزینه های درمانی زیادی وجود دارد که اکثر کودکان خوب هستند و به طور کامل بهبود می یابند.